O firmie

Zdjęcie główne #35 - O firmie

AWATRANS to profesjonalizm w każdym zakresie. Celem naszej firmy jest budowanie stałych i pozytywnych relacji z Klientami. Od początku działalności stawiamy na takie rozwiązanie nieustannie podnosząc jakość oferowanych przez nas usług branży TSL.

Oferujemy  szeroką gamę usług transportowych i spedycyjnych o każdej porze roku. Wykonujemy transport na terenie Polski, całej Unii Europejskiej, krajów Skandynawskich, Białorusi, Rosji, Ukrainy, Macedonii, Bośni i Hercegowiny, Albanii, Serbii oraz Turcji. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie każdego zlecenia ponieważ to  Klienci wyznaczają limit naszych możliwości. 

Spedycja i organizowanie transportów daje nam dużo więcej możliwości dzięki współpracy z wieloma firmami i podwykonawcami. Oferujemy Państwu również własną nowoczesną i zróżnicowaną flotę, w skład której wchodzą auta dostawcze o różnej ładowności.

Jeśli poszukujecie Państwo sprawdzonej i skutecznej firmy świadczącej usługi z zakresu transportu oraz spedycji to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy niezbędne licencje i certyfikaty.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.